JO WhatsApp Contact Button

درباره ما

درباره ما

با سلام و احترام خدمت بازدیدکنندگان گرامی

به اطلاع میرساند مزرعه پژوهشی تحقیقاتی ایرانهال با نام اختصاری IraNahal در رتبه بزرگترین و معتبرترین مرکز تولید و تکثیر انواع نهال های مثمر،نهال های غیر مثمر،انواع گل و گیاه زینتی و پوششی و....صادرات محصولات به کلیه کشورهای آسیانه میانه و خاور دور قطعا بعنوان اولین و بزرگترین مرکز تولید نهال در کشور به شمار می آید.

 

ماموریت مزرعه پژوهشی تحقیقاتی ایرانهال، تهیه و تولید و تکثیر انواع نهال های مثمر و غیر مثمر با ارائه گواهی بهداشت و سلامت و قرنطینه استانی و توزیع محصولات در سریع ترین زمان ممکن به کشاورزان،باغداران و مشتریان عزیز که با تسهیلات مناسبی همراه بوده و از پشتیبانی متخصصان شرکت برخوردار است.

 

چشم انداز مرکز ما، تبدیل شدن به توزیع کننده برتر کشور و رهبر بازار فروش محصولات کشاورزی میباشد که به عنوان برند معتبر و شناخته شده IraNahal در تکثیر و توزیع محصولات با کیفیت فعالیت می نماید و رابطه بهینه و پایداری با مشتریان خود را همواره دارا میباشد.

 

اعتقاد ما در مرکز پژوهشی تحقیقاتی ایرانهال بر این باور اساسی مبتنی است که کیفیت برتر،اصالت کلیه محصولات،گارانتی و خدمات پس از فروش محصول ،رضایت مندی مشتری میبایستی از اولویت های اساسی فعالیت این مرکز محسوب گردد.

 

با توجه به اهمیت صنعت کشاورزی در جهان این مرکز همواره کوشیده تا بهترین محصولات را با رعایت کلیه استانداردهای روز اروپا و بهره گیری از دانش اساتید فن و بزرگان تولید کشور درجهت ارائه محصولات تجاری با بالاترین کیفیت را به کشاورزان،باغداران و مشتریان عزیز ارائه نماید و جلوگیری از ارائه محصولات بی کیفیت و بدون اصالت توسط افراد سودجو که متاسفانه و متاثرانه تعداد آنان نیز امروزه رو به فزونی میباشد و تحت عنوان مراکز اصلاح و سایتهای غیر مفید... فعالیت مینمایند را از بازار فروش غیرمتعارف برای مشتریان عزیز آگاهی بخشد.

 

روابط عمومی مزرعه پژوهشی تحقیقاتی

IraNahal